statystyki szczegółowe

Aktualności

Mamy lidera

• autor: mkp_mlodszy, 2018-05-16 21:28

W zakończonym dziś zaległym meczu mistrzowskim juniorzy młodsi Noteci Inowrocław ograli w derbach na wyjeździe Goplanie Inowrocław 5:0 (3:0). Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli: Adrian Tuirowski 3, Mikołaj Matuszewski 1, Miłosz Zalesiński 1.

Wynik dzisiejszego spotkania już w 9 minucie meczu otworzył Mikołaj Matuszewski, który pewnie wykonał rzut karny. W 25 minucie było już 2:0 dla Noteci. Bramkę zdobył Adrian Turowski zamykając akcje z lewej strony. Adrian zdobył też bramkę na 3:0 wykorzystując szybką kontrę naszego zespołu i dobre podanie. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Noteć dalej była stroną dominującą ale mając pewny wynik nie forsowała już tempa gry czego efektem były tylko dwie bramki dla podopiecznych trenera Patryka Mirka. Po uderzeniu z najbliższej odległości piłkę pod poprzeczkę do bramki skierował Turowski, dla którego było to trzecie trafienie w dzisiejszym meczu. W doliczonym czasie gry 5 bramkę po pięknie wyprowadzonej kontrze zdobył Miłosz Zalesiński. Po zwycięstwie tym Noteć została samodzielnym liderem rozgrywek IV ligi.  W  następnej kolejce piłkarze juniorzy mł. Noteci zmierzą się na własnym boisku z Kujawskim Pograniczem Jeziora Wielkie.

Noteć: Piotr Grzegorski – Paweł Grzegorski, Pawlak, Lesiak, Prałat (Szczechowski) – Zitzmann, Graczyk, Matuszewski (Przespolewski) – Turowski, Adamski, Zalesiński.